Hakkımızda. - İstanbul Render
Hızlı render alma işlemleriniz, 3 boyutlu görselleştirme ve render danışmanlığı hizmetleri için aradığınız tüm bilgi, donanım ve tecrübeyi sizinle paylaşıyoruz!
render, üç boyutlu görselleştirme, 3ds max, istanbul, 3d modelleme
15362
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15362,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Hakkımızda.

İhtiyacınız olduğu an yanınızdayız.

Biz Kimiz

İstanbul Render, Parlak Architecture & Design tecrübelerinden yararlanan Parlak Group şirketinin bünyesinde faaliyet gösteren 3 boyutlu görselleştirme ve 3D çalışmalarında faaliyet gösteren departmandır. Sistemimizin arkasında mimar, iç mimar ve üç boyutlu görselleştirme uzmanları yer almaktadır.

Neler Yapıyoruz

3Ds Max üzerinde istediğiniz herhangi bir şeyi üç boyutlu olarak modelleyip, kaplama ve ışık ayarlarını yaptıktan sonra gerçekçi renderını alıp post-prodüksiyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz bu hizmetlerin her birinden tek başına yararlanabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz

İstanbul Render’ın amacı, ihtiyaç duyduğunuz 3D modelleme ve görselleştirmeler konusunda size yardımcı olmaktadır. İnşaat, mimarlık, iç mimarlık ve üç boyutlu görselleştirme ihtiyacı olan tüm firmalara gerek modelleme gerekse yüksek çözünürlüklü render hizmetleri vermekteyiz.

Felsefemiz

Güven ve hızlı iletişim

Yapacağımız çalışmalarda hassasiyetlerinize önem gösteriyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı keşfedip size uygun en iyi teklifi tarafınıza sunuyoruz. Her şey istekleriniz doğrultusunda gerçekleşiyor ve size bir sınırlamada bulunmuyoruz.

Tüm projeleriniz aynı zamanda dilediğinizde gizlilikle yürütülür ve sistemimiz üzerinden tüm proje detaylarınızın gidişatını aktif olarak takip edebilirsiniz.

Ödemelerinizi ayrıca kredi kartı ile de yapabilirsiniz.

Birçok müşterimiz ile yüz yüze tanışmamış olmamıza rağmen güvenilir hizmetimiz ile yurt içi ve yurt dışı birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz tüm deneyim ve tecrübelerimizi projelerinizde sizinle paylaşmak istiyoruz.

Hizmetten öte: BİLGİ

Bazı şeyler satın alınamaz.

Sizinle çalışırken size sadece hizmet sağlayıcı olarak değil; aynı zamanda tecrübe sahibi ve yol gösterici olarak yardımcı olmayı amaçlarız. Eğer projelerinizde hatalar varsa bu konuda sizi uyarır, tavsiyelerde bulunuruz.

Güçlü know-how bilgilerimizi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.