Hakkımızda - İstanbul Render
15362
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15362,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Hakkımızda

Bilgi, tecrübe ve teknoloji hepsi bir arada...

Biz Kimiz?

İstanbul Render, yüksek teknoloji cihazları ile Parlak Mimarlık Mühendislik LTD. ŞTİ. firması bünyesinde faaliyet gösteren görselleştirme firması olarak tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Ne Yapıyoruz?

Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda istediği aşamada müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Dilerseniz baştan sonra projenizi modelleyip gerekli ayarlarını yapıp renderını alırız, dilerseniz sadece tüm ayarları yapılmış dosyanızın renderını alırız.

Neler Sunuyoruz?

Dilerse müşterilerimize projelerinde danışmanlık veriyor, dilerse proje geliştirme süreçlerine dahil oluyoruz. Çözüm ortağı olarak birçok ajansa, mimarlık ve tasarım ofislerine ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sağlıyoruz.

İstanbul Render Hakkında

Tüm dünyaya hizmet vermenin gururu!

İstanbul Render, hem Türkiye’de hem de birçok yurt dışı projelerine çözüm sunmanın gururunu yaşıyor. Birçok firma, üç boyutlu görselleştirme hizmetlerini ek masraf gerektirmeden İstanbul Render aracılığı ile çözüm ortaklığına dönüştürüyor.

Firmanızda aylık ek giderleri kaldırabilir, size ihtiyacınız olduğunda üç boyutlu görselleştirme departmanınızmış gibi hizmet verebiliriz. Ekibimizin sahip olduğu tecrübe ile siz tasarım ve çalışmalarınızı gerçekleştirirken biz sizin için ihtiyacınız olan tüm modelleme ve render çalışmalarınızda çözüm ortaklığı sunuyoruz.

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Hemen çalışmalara başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.